Wygrana w Karczewie

Facebooktwittermail

Nietypowo, bo w piątek o 18.30 zagraliśmy ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek.

Po trzech tygodniach znowu odwiedziliśmy halę w Karczewie.  MKS Karczew – bardzo dobry zespół i aktualny lider rozgrywek naszej grupy.

Może służy nam późna pora meczu – może przeciwnik nas zlekceważył – może to my zagraliśmy dobry mecz – po końcowym gwizdku wynik 21×14 dla Cegłowa. Ogromna radość i zadowolenie – ograliśmy lidera w jego własnej hali.

Wszystkie zawodniczki rozegrały bardzo dobre zawody, ale szczególne wyróżnienie proponuję przyznać Małgosi. Tego dnia była nie do przejścia dla zawodniczek z Karczewa, a jej udane interwencje bramkarskie pomagały dziewczynom spokojnie prowadzić grę.

Wynik
Mecz Wynik 1 połowa
UKS Cegłów VS MKS Karczew 21:14 14:6

Bramki:

Bramki
Zawodnik Bramki
Mała 5
Lidka 5
Majka 4
Oliwka 4
Wiktoria 2
Florek 1

Przed nami runda rewanżowa – ale dopiero po feriach.

Start a Conversation