XXIII Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej

Od piątku 20.04 – do niedzieli 22.04 byliśmy rocznikiem 2004 w Siemiatyczach na kolejnym turnieju piłki ręcznej.

Lubimy przyjeżdżać do Siemiatycz – czujemy się tu zawsze bardzo dobrze, znamy tu wszystkich i  jesteśmy zawsze miło przyjmowani przez gospodarzy. Turnieje w Siemiatyczach mają swój własny i niepowtarzalny klimat.

Nie inaczej było i tym razem.

XXIII Podlaski festiwal Piłki Ręcznej będziemy bardzo miło wspominać z dwóch powodów:

1. Drużyna zajęła III miejsce,
  2. Majka zdobyła tytuł króla strzelców.

Zapraszamy do GALERII.

Wyniki zawodów:

Wyniki zawodów
Mecz Wynik 1 połowa
UKS Cegłów VS Kangur Siemiatycze – eliminacje 21:12 11:5
UKS Cegłów VS Varena S.C /Litwa/ 22:10 8:3
UKS Cegłów VS Zagłębie Sosnowiec 24:2 11:1
UKS Cegłów VS Varsovia Warszawa 18:25 9:17
UKS Cegłów VS Siemiatycze – mecz o III miejsce 20:5 8:4

Zawodnik Bramki
Majka 41
Sara 21
Oliwka 19
Mała 17
Florek 3
Magda Osiecka 2
Kinia 1
Kielich 1

W Siemiatyczach dla niektórych dziewcząt padły kolejne bariery bramkowe – z tego się bardzo cieszymy.

Podsumowując – wyjazd bardzo udany. Po raz pierwszy braliśmy udział w turnieju łączonym, gdzie grali chłopcy i dziewczyny – 24 zespoły chłopców i 8 zespołów dziewcząt. Mecze zarówno chłopców jak i dziewcząt były bardzo ciekawe.

Dziękujemy organizatorom / zwłaszcza Jurkowi / za zaproszenie do Siemiatycz.

Chętnie tam powrócimy.