I Memoriał im. Stanisława Wójcika

Facebooktwittermail

1 lutego 2020 na sportowo będziemy wspominać naszego Stasia, twórcę i wieloletniego propagatora sportu w Cegłowie. Piłka nożna i piłka ręczna to dyscypliny, którym poświęcił swoje życie. W zawodach poświęconych jego imieniu będą startować młodzieżowe drużyny piłki nożnej, młodzieżowe drużyny piłki ręcznej oraz oldboje – ludzie którzy zetknęli się z nim na boisku jako zawodnicy i podopieczni.

W pierwszej grupie (piłka nożna) zagrają 2 drużyny KS Jutrzenki i 2 drużyny APN Mińsk Mazowiecki. Na piłkę ręczną przyjadą zaprzyjaźnione zespoły z Winnicy i Varsovii, z którymi zmierzą się nasze dwie drużyny UKS Jutrzenki Junior. Pierwsza to dziewczyny, które jako ostatnie miały przyjemność trenować i grać w lidze pod kierunkiem Stanisława Wójcika, a druga to obecne uczennice Szkoły Podstawowej w Cegłowie, które również zaczynały pod okiem Stasia, a teraz są prowadzone przez Karolinę Jackiewicz.

Harmonogram Memoriału

10.50. Rozpoczęcie Memoriału

Piłka nożna

11.00. KS Jutrzenka I – KS Jutrzenka II

11.15. APN Mińsk Mazowiecki I – APN Mińsk Mazowiecki II

Piłka ręczna

11.30. Winnica – Varsovia

11.55. UKS Jutrzenka Junior I – UKS Jutrzenka Junior II

Piłka nożna

12.20. KS Jutrzenka I – APN Mińsk I

12.35. KS Jutrzenka II – APN Mińsk II

12.50. Oficjalne otwarcie Memoriału

13.10. Mecz pokazowy młodszej grupy UKS Jutrzenka Junior

Piłka ręczna

13.20. UKS Jutrzenka Junior I – Winnica

13.45. UKS Jutrzenka Junior II – Varsovia

Piłka nożna

14.10. KS Jutrzenka I – APN Mińsk II

14.25. KS Jutrzenka II – APN Mińsk I

Piłka ręczna

14.40. UKS Jutrzenka Junior I – Varsovia

15.05. UKS Jutrzenka Junior II – Winnica

15.30. Oficjalne zakończenie części młodzieżowej Memoriału

Oldboje

16.00. Jutrzenka – Biali

16.20. Oldboje – Wielokolorowi

16.40. Jutrzenka – Oldboje

17.00. Biali – Wielokolorowi

17.20. Jutrzenka – Wielokolorowi

17.40. Biali – Oldboje

18.00. Zakończenie Memoriału

Czas gry dla piłki nożnej 12 min. Obowiązują przepisy do gry w piłkę halową.

Czas gry dla piłki ręcznej 15 min. Obowiązują przepisy gry w piłkę ręczną. Można wziąć 2 razy czas 1 min. Kary 1 min.

Start a Conversation