II Turniej Młodziczek

Facebooktwittermail

14.022021. rozegraliśmy II turniej ligowy Młodziczek w grupie R. Do Cegłowa przyjechały zespoły AS FIT CAM Warszawa, UKS Niedźwiadek Węgrów i UKS 1 Wyszków.Na Cegłowskiej Arenie rozegrano 4 mecze. Nasze dziewczyny zmierzyły się z zespołami z Węgrowa i Warszawy.

Pierwszy mecz z AS FIT CAMP rozpoczął się od lekkiej przewagi naszej drużyny. Dziewczyny korzystając z podpowiedzi trenerki trzymały gre i powoli zwiększały przewagę bramkową. Na przerwę z chodzimy z przewaga 2 bramek (8:6). Niestety po przerwie przeciwniczki szybko rzucają 4 bramki i zaczęła się nerwowa gra i dużo nie przygotowanych rzutów. W 30 minucie udało się doprowadzić do remisu, jednak ostatnie 10 min. pozbawiło nas złudzeń. Przegraliśmy ostatecznie 13:17. Najbardziej boli to, że ,,skrzywdziła” nas zawodniczka , o której wiedzieliśmy, że potrafi rzucać – w meczu rzuciła 9 bramek. Nie potrafiliśmy jej zatrzymać. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji – co najmniej 5 – bo wówczas wynik jest na styku.

Mecz z Węgrowem był rewanżem za zawody z przed dwóch tygodni, kiedy wygraliśmy trzema bramkami. Niestety zaczęło się dla nas bardzo źle. Szybko stracone 4 bramki podcięły skrzydła naszym. Do przerwy wyrwały remis (9:9). W drugiej części gry trwa zacięta walka . Na dwie minuty przed końcem osiągamy 2 bramki przewagi. Potem nastąpił dramat. Stracone 3 bramki powodują naszą przegraną 16:17. Szkoda takiego meczu.

Dzisiejsze zawody pozostawiły w nas dużo niedosytu. Oba mecze były do wygrania. Więcej dyscypliny boiskowej i więcej zimnej krwi dałoby nam wygrane. Niestety musimy przełknąć gorycz tych porażek i czekać na rewanż.

Obserwator

Start a Conversation