Pożegnanie Karoliny

Facebooktwittermail

Przy okacji ostatniego turnieju ligowego Młodziczek mieliśmy taką słodko – gorzką uroczystość. Dziewczęta, rodzice i zarząd klubu pożegnali Karolinę, trenerkę dwóch starszych grup. Dziewczyny wykonały pamiątkowy album, w którym znalazły się zdjęcia z półtorarocznej wspólnej pracy. Zarząd dodał do tego plakietkę z podziękowaniem, na której odwzorowano jej wychowanki. Pani Karolina wykonała dużo pracy, aby przekazać im tajniki piłki ręcznej. Niektóre słuchały, inne trochę mniej. Było trochę wzruszeń, ale przeważył uśmiech, bo Karolina nie znosi mazgajstwa. Tego też uczyła na treningach i zawodach. Klub życzy jej powodzenia w nowym etapie swojego życia. Mamy nadzieje, że jeszcze do nas wróci.

Życie nie znosi próżni. Karolina przekazała pieczę nad dziewczynami swojej koleżance ,,od zawsze” , pani Oldze. Właśnie Olga od nowego sezonu będzie odpowiadała za drużynę Młodziczek naszego klubu. Nie jest nam nieznana , Jest również wychowanką Pana Stasia, który z Jutrzenki Junior wypuścił ją w szerszy handbalowy świat. Teraz wróciła, aby nam pomóc.

Ryszard Szczęśniak

Start a Conversation