Dziewczęta Młodsze na Memoriale

Facebooktwittermail

II Memoriał Stasia Wójcika dla Dziewcząt Młodszych był 3 turniejem w ich karierze piłkarek ręcznych. Widać postęp w grze całej drużyny jak i poszczególnych zawodniczek. 5 miejsce, które zajęły na 8 startujących zespołów w pełni odzwierciedla ich obecne umiejętności. W grupie przegraliśmy spotkania z Winnicą i Piasecznem. Są to drużyny ograne. Mające za sobą kilkanaście turniejów i kilkadziesiąt meczów. O sile naszego zespołu świadczy to, iż późniejszemu triumfatorowi zespołowi z Piaseczna uległ tylko 2 bramkami do końca walcząc o korzystny rezultat, natomiast inny ligowy wyjadacz drużyna z Siedlec uległa nam 8:7 w meczu o piąte miejsce. Podkreślić trzeba, że nasze dziewczyny są o rok lub dwa młodsze od pozostałych zespołów. Wolą walki i determinacją przewyższają swoje starsze koleżanki z klubu, a postępy , które robią każą z optymizmem patrzeć na przyszłość. Pani trener Kasia pozytywnie oceniła zarówno grę jak i wynik końcowy, a wyrównany skład to dla niej największy plus.

Dziewczyny zagrały w składzie Piekarska Amelia, Piętka Maja, Redek Daria, Szatan Hania, Krzemińska Zuzia, Boryszewska Anka, Chróst Julka, Gójska Lena, Olszewska Blanka, Szatan Łucja, Szczęśniak Tosia, Walaszczyk Nina, Kaczorek Nikola, Szatan Basia. Zespół poprowadziła trenerka Katarzyna Chmielewska.

Bramki rzuciły:

Łucja 7. Hania 6, Blanka 6, Maja 1, Nikola 1, Basia 1

RS

Start a Conversation