Memoriał Młodziczek

Facebooktwittermail

II memoriał Stasia Wójcika był pierwszym turniejem pod wodzą nowej trenerki . Pani Olga po raz pierwszy widziała swoje dziewczyny w grze z innymi klubami. Sprawdzanie różnych ustawień na boisku, poznawanie ich umiejętności pod stresem wyniku, oraz zakres decyzyjności zawodniczek dały obraz drużyny przed ligą. Wiadomo, że wzajemne poznawanie się skutkowało nie do końca trafnymi decyzjami. Dziewczyny inaczej wyglądały na treningach, a inaczej w walce o wyznaczone cele.

Celem podstawowym każdej rywalizacji jest wygrana. Niestety nie udało się go osiągnąć. Zajęliśmy 5 miejsce na 7 zespołów. Czy to nas zadowala? Nie. Nie zadowala też dziewczyn. Wiedzą, że zawiodły same siebie. Dwie przegrane – z Siedlcami i Winnicą – nie powinny się nam zdarzyć, a wtedy 2 miejsce było realne. Nie umiemy wygrywać wygranych meczów. Podajemy rękę naszym przeciwnikom, zamiast ich dobić. Na boisku brakuje lidera, który pociągnie resztę dziewczyn do walki. Najgorsze jest to, że nasze mają umiejętności preferujące do walki o duże cele. Zawodzi nas mental. Pozytywem jest ich świadomość i chęć grania oraz kolektyw. Pozytywem jet też to, że wysoko przegraliśmy tylko 1 mecz, z Małkinią. Reszta wyników zamykała się w dwu bramkowych różnicach. Najlepszy mecz turnieju rozegrały z Radzyminem. Zespół od dwóch lat wygrywał z nami kilkunastoma bramkami, teraz przy dużym szczęściu pokonuje nas 1 bramką, gdzie nie wykorzystaliśmy kilku świetnych okazji na wygraną. Wiemy ile jest do poprawienia, a czasu coraz mniej.

Dziewczyny zagrały w składzie: Bankiewicz Maja, Branicka Gabriela, Jakubowska Oliwia, Mistewicz Natalia, Pałdyna Zuzia, Trojan Kornelia, Wąsowska Zuzia, Zgódka Ola, Gąsior Michalina, Luks Ola, Luks Ala, Sadoch Ola, Uchman Natalia, Boryszewska Julka, Cegiełka Julka, Osińska Maja, Żuber Ola. Zespół poprowadziła trenerka Olga Zyglarska.

Bramki podczas Memoriału rzuciły:

Gabi 12, Maja 7, Ola Żuber 3, Ola Zgódka 3, Ola Luks 2, Zuzunia 1, Natalia 1.

RS

Start a Conversation