Łukovia CUP wrzesień 2021

Facebooktwittermail

W dniach 25 i 26 września przebywaliśmy w Łukowie na corocznym turnieju ,,Łukovia Cup”. W zawodach wzięły udział zespoły z Siedlec, Białegostoku, Lublina, Ulana, Cegłowa i Łukowa. W turnieju każdy zagrał z każdym. Mecz trwał 2x20min.

Turniej zdecydowanie wygrał zespół gospodyń SPR Łukovia wygrywając wszystkie mecze przed MKS Lublin i KPR Białystok. Nasza drużyna zajęła 6 miejsce z dorobkiem 1 pkt. Niestety kolejny raz nie wypełniliśmy minimum. Przegrywamy mecze, które powinniśmy wygrać. Wręcz musimy je wygrywać, a wtedy przyjdą wyniki. Gra była rwana i nierówna. Były momenty, że piłka chodziła jak po sznurku. Była szczelna obrona i dobry atak. Po chwili podajemy przeciwnikowi pomocną dłoń, a on to wykorzystuje. Przyjechaliśmy co prawda osłabieni. Bez Gabi i zmiany na bramce, ale z gry oczekiwaliśmy więcej. Cały czas mamy nadzieję, że te przykre doświadczenia zahartują zespół i w lidze będzie zdecydowanie lepiej.

Na turnieju bramki rzuciły:

Zuzunia 12, Maja 9, Kornelia 9, Ola Żuber 7, Ola Luks 3, Ala Luks 2, Ola Zgódka 2, Julka 1.

Zuzia Wąsowska została uznana najlepszą zawodniczką UKS Jutrzenki Junior Cegłów.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Maja Bankiewicz, Oliwia Jakubowska, Natalia Mistewicz, Kornelia Trojan, Zuzanna Wąsowska, Ola Zgódka, Ola Luks, Ala Luks, Julka Cegiełka, Maja Osińska, Ola Żuber, Ola Sadoch i Zuzanna Pałdyna. Zespół prowadziła pani Katarzyna Chmielewska.

RS

Start a Conversation