Gramy w Ręczną

Facebooktwittermail

W niedzielę 28.11. nasza najmłodsza grupa w składzie Natalia, Julka R. Zosia, Maja, Krysia, Ola i Julka T. wzmocnione Blanką i Nikolą uczestniczyły w turnieju Gramy w Ręczną zorganizowanym przez SP5 z Siedlec. Zespół pod kierunkiem pani trener Katarzyny Chmielewskiej osiągnął wyniki

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs UKS Sprint Ulan Majorat 7 : 1

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs PSP Winnica II 7 : 0

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs UKS Dwójka Małkinia Górna 5 : 8

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs SP5 Siedlce 3 : 10

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs UKS Zwoleń 10 : 5

UKS Jutrzenka Junior Cegłów vs PSP Winnica I 8 : 13

Plusem jest to, że zagrały wszystkie dziewczyny. Plusem jest to, że walczyły o każda piłkę. Plusem jest to ,że zebrały pierwsze doświadczenia meczowe. Największym plusem jest ich zadowolenie i radość z gry. Swoje debiutanckie bramki rzuciły Zosia, Krysia, Maja i Julka Trojanowska. Gratulacje dla całej drużyny. Szkoda, że choroby uniemożliwiły wyjazd większej liczbie dziewczyn.

RS

Start a Conversation