Liga Dziewcząt Młodszych Turniej Trzeci

Facebooktwittermail

18.12.2021. Dziewczęta Młodsze z naszego klubu rozegrały swój trzeci turniej ligowy. Tradycji stało się zadość i znów zanotowaliśmy zwycięstwo i porażkę. Porażka nikła bo jedną bramką. Dziewczyny jak zwykle zderzyły się z większymi i silniejszymi fizycznie przeciwniczkami. Po naszych widać było przerwy w treningach, które odbiły piętno na ich grze. Mimo to pani Kasia jest zadowolona z ich gry i wyników. Nasze zawodniczki pokazały charakter na boisku i duże umiejętności indywidualne.

Zespół wystąpił w składzie Ania, Tosia, Nina, Julka, Lena, Maja, Blanka, Nikola, Zuzia, Amelia, Hania, Łucja i Basia pod kierunkiem trener Katarzyny Chmielewskiej.

Cegłów vs Wilanowia 12:13 (8:6)

Cegłów vs Radom 14:10 (4:5)

Bramki w turnieju rzuciły Blanka 7, Hania 7, Maja 4, Nikola 2, Łucja 2, Zuzia 2, Amelia 1, Tosia 1

Start a Conversation