Mistrzynie Powiatu

Facebooktwittermail

18 grudnia i 17 stycznia dziewczyny z klas VII i VIII Zespołu Szkolnego w Cegłowie rozegrały mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej. W dwóch rundach wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce. Okazały się lepsze od koleżanek z sześciu szkół , a w bezpośrednich pojedynkach pokonały:

Siennice 18:7

SP1 MM 22:6

Dębe Wielkie 19:7

SP4 MM 19:4

Bramki rzuciły wszystkie zawodniczki występujące w polu. Maja Bankiewicz 14, Gabrysia Branicka 14, Julka Kieliszczyk 9, Kornelia Trojan 8, Amelia Mistewicz 8, Zuzanna Wąsowska 7, Oliwia Jakubowska 6, Ola Luks 4, Ola Żuber 3, Ala Luks 2, Julka Cegiełka 2, Michalina Gąsior 1. Bramki broniły Ola Sadoch, Natalia Uchman i Martyna Bilska. Zespół przygotowała i prowadziła pani Olga Zyglarska.

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu szkoła z Cegłowa będzie reprezentowała powiat miński na szczeblu regionu. Należy podkreślić, że 12 z 15 zawodniczek jest członkiniami UKS Jutrzenka Junior i swoje umiejętności szlifowały podczas treningów klubowych oraz zawodów w ramach rozgrywek ligowych.

RS

Start a Conversation