Turniej ligowy w Mławie

Facebooktwittermail

19.02.2022 r. grupa młodziczek rozegrała turniej ligowy w Mławie, mierząc się z gospodarzami oraz zespołem LUKS Lider Winnica.

Mecz z zespołem z Mławy to skuteczna i mądra gra w ataku, która pozwoliła na zbudowanie bezpiecznej przewagi. Między słupkami doskonale spisywało się nasze bramkarskie trio, co pozwoliło koleżankom na wyprowadzanie skutecznych kontrataków. W tym fragmencie gry doskonale odnalazła się nasza rozgrywająca- Aleksandra Żuber, która aż siedmiokrotnie pokonała bramkarkę rywalek. Mecz zakończył się wynikiem 24-7 na naszą korzyść. ?

Pojedynek z LUKS Lider Winnica rozpoczął się od wyniku 0:6 dla rywalek. Nasze zawodniczki odczuwały trudy poprzedniego spotkania i nic nie wskazywało, aby wynik mógł odwrócić się na naszą korzyść. Wtedy ciężar gry wzięła na swoje barki Maja Bankiewicz, bramkę zamurowała Natalia Uchman i po końcowym gwizdku na tablicy widniał remis (11-11).O ostatecznym wyniku zadecydowały rzuty karne. Rywalki czterokrotnie próbowały pokonać naszą bramkarkę Aleksandrę Sadoch, bezskutecznie. Dzięki udanym interwencjom Oli, wygrywamy całe spotkanie po rzutach karnych 13-11 ?

Radości nie było końca ? Takie zawodniczki chcemy oglądać- szczęśliwe, zaangażowane i walczące o każdy centymetr boiska ?‍♀️

Już 27.02. powalczymy o kolejne ligowe punkty w Cegłowie, serdecznie zapraszamy ! ⚽

Start a Conversation