Turniej w Wilanowie

Facebooktwittermail

??‍♀️
Kolejny turniej ligowy za nami.
Niestety, nie należał do łatwych, gdyż z powodu choroby nie pojechało z nami kilka zawodniczek? Naszym promykiem nadziei były trenujące od niedawna dziewczynki, które debiutowały dzisiaj na ligowym parkiecie. Debiutantki udanie starały sie godnie zastępować nieobecne koleżanki z zespołu. Gdy brakowało sił, były wsparciem na boisku dla całej drużyny ? . Niestety, mimo zaciętej walki ponieśliśmy 2 porażki. W obu spotkaniach przeciwniczki okazały się silniejsze fizycznie od naszych dziewczyn. Jeżeli chodzi o umiejętności to były one na wyrównanym poziomie ?
Dziewczyny walczyły dzielnie do samego końca i wykorzystywały swoje mocne strony na boisku. Od poniedziałku wracamy do treningów i przygotowujemy się do rundy finałowej, w której będziemy walczyć o miejsca ?
Trzymajcie kciuki !
✊✊

Start a Conversation