Turniej ligowy w Radzyminie

Facebooktwittermail

Rozgrywki w ramach Mazowieckiej Ligi Młodziczek Młodszych dobiegły końca.
Dzisiejszy turniej w Radzyminie był dla naszej drużyny ostatnim turniejem ligowym w sezonie 2021/2022. Dziewczyny zagrały dwa bardzo dobre spotkania, pełne walki i zaangażowania, zostawiając na boisku całe serce, jednak tym razem trzeba było uznać wyższość przeciwniczek z Siedlec i Radzymina. Ostatecznie kończymy zmagania na 5 miejscu w tabeli, tracąc do podium jedynie 2 punkty . Gratulujemy wszystkim zespołom biorącym udział w rozgrywkach i dziękujemy za sportowe emocje i zmagania. ?☺️

~

Żadne tabele ani ligowe punkty nie obrazują drogi, jaką nasze dziewczyny przeszły w ostatnim czasie, aby znaleźć się właśnie w tym miejscu. Poświęcenie, ciężka praca, stres, wspólne porażki i zwycięstwa, uśmiechy i łzy sprawiły, że z kilku jednostek stałyście się prawdziwą Drużyną- zżytą i mogącą rywalizować z każdym. Uwierzyłyście w siebie i sprawiłyście, że inni również w Was uwierzyli. I choć czasem brakuje spokoju i doświadczenia, a wynik nie zawsze zadowala, dla mnie jesteście najlepsze!
Dziękuję za wszystko, Trenerka.?

Start a Conversation