Winnica 19 Cup

Facebooktwittermail

🤾‍♀️🥇
W dniu dzisiejszym dziewczynki z rocznika 2012 i młodsze miały przyjemność wziąć udział w ogólnopolskim turnieju Winnica 19 Cup. Do boju stanęło łącznie 8 drużyn. Grano systemem każdy z każdym po 10 minut bez przerwy. Nasz zespół uległ jedynie w pierwszym meczu, który rozegrano z Siedlcami. W pozostałych spotkaniach przeciwniczki nie stanowiły dla nas żadnego problemu. Warto zaznaczyć, że większość dzisiejszego składu stanowiły zawodniczki dopiero od niedawna grające w naszym Klubie, nieposiadające doświadczenia ligowego. Wszystkie zaprezentowały się dużą wolą walki i determinacją w dążeniu do zwycięstwa.
Organizatorzy postanowili uhonorować wszystkie drużyny pierwszym miejscem.
Nagrodami indywidualnym dla najlepszych zawodniczeki odznaczono Anię Boryszewską i Blankę Olszewską.
Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i mamy nadzieję na kolejne okazje do wspólnej rywalizacji. 😊

Start a Conversation