I Majówkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Facebooktwittermail

15 maja 2022 roku na Hali Sportowo-Widowiskowej w Cegłowie odbył się I Majówkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt pod honorowym patronatem posła Daniela Milewskiego.

Głównym sponsorem wydarzenia była firma PZU oraz jej program Dobra Drużyna PZU.

Dzięki wyeksponowanym w trakcie turnieju udostępnionych przez Sponsora materiałów brandingowych nasza hala wyglądała przepięknie.

Ponadto organizację turnieju wspomogli Bank Spółdzielczy w Siedlcach, Przewóz osób Paweł Gujski Koło Gospodyń Wiejskich w Piasecznie, które przygotowało pyszne pierogi dodające sił zawodniczkom na boisku oraz nasi cudowni rodzice, którzy przygotowali kolorowe kanapki i dopilnowali, aby całe wydarzenie przebiegło bez żadnych zakłóceń.

Do sportowych zmagań przystąpiło sześć drużyn: Pogoń Siedlce, Victoria Piaseczno, UKS Dwójka Małkinia Górna, Kadra Podlasia, Wisła Maciejowice oraz gospodynie – UKS Jutrzenka-Junior Cegłów.

Cały turniej rozgrywał się w systemie „każdy z każdym”. Mecze składały się z dwóch połów po 12 minut.

Już od pierwszego gwizdka na boisku panowała zacięta walka między zawodniczkami. Każda dziewczyna starała się przyczynić do zwycięstwa swojej drużyny dając z siebie 100 % zaangażowania. Jak to w sporcie zdarzały się okrzyki radości, ale także i łzy smutku po porażce. Po całym dniu rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:

Miejsce I – UKS Dwójka Małkinia Górna

Miejsce II – Pogoń Siedlce

Miejsce III – Victoria Piaseczno.

Miejsce IV – Kadra Podlasia

Miejsce V – UKS Jutrzenka-Junior Cegłów

Miejsce VI – Wisła Maciejowice

Oprócz nagród zespołowych przyznawane były także nagrody indywidualne takie jak: najlepszą bramkarką została Aleksandra Gut (Małkinia), Królową Strzelczyń – Lena Baczyńska (Pogoń Siedlce), Most Valuable Player – Maja Bankiewicz (UKS Jutrzenka-Junior Cegłów).

Zapraszamy do galerii zdjęć. Fot. Dawid Ewiak. Bardzo dziękujemy za piękne ujęcia.

Tym optymistycznym akcentem I Majówkowy Turniej w Cegłowie został zakończony. Wszystkie drużyny wyjechały z Cegłowa zmęczone, ale szczęśliwe. Już niedługo przed nami Kolejny Turniej piłki ręcznej w Cegłowie. Więcej informacji już niebawem, także do zobaczenia.

Start a Conversation