Turniej ligowy w Radomiu

Facebooktwittermail

馃ぞ鈥嶁檧锔廤 dniu 04.06.2022 w Radomiu dziewczyny rozegra艂y ostatnie mecze ligowe w tym sezonie. Pierwszy mecz, z Radzyminem nie nale偶a艂 do naj艂atwiejszych, ale dzi臋ki woli walki do przerwy wynik wynosi艂 8:10 na korzy艣膰 przeciwniczek. W drugiej po艂owie Radzymin ustawi艂 obron臋 strefow膮 i przewaga wieku (a przez to lepsze warunki fizyczne) pozwoli艂a im odskoczy膰 i zwyci臋偶y膰 11:18.
Drugi mecz z Markami zako艅czy艂 si臋 wynikiem 11:17 na korzy艣膰 Ceglowianek 馃榿
Dziewczyny jak zawsze pokaza艂y pazury na boisku, co daje nadziej臋, 偶e w przysz艂ym sezonie wyniki b臋d膮 znacznie lepsze. Specjalne wyr贸偶nienie nale偶y si臋 Ani, kt贸ra dzielnie broni艂a wczoraj naszej bramki.
W trakcie wyjazdu dru偶yn臋 prowadzi艂a wyj膮tkowo Olga Zyglarska, kt贸rej dzi臋kujemy za godne zast臋pstwo. 馃憤
Ps. Pami臋tajcie, 偶e za tydzie艅 11.06.22 widzimy si臋 w Ceg艂owie na II CEGLOWSKIM TURNIEJU PIERWSZEGO KROKU W PI艁CE R臉CZNEJ. Liczymy na Wasze przybycie i doping naszych cyborg贸w 馃

Start a Conversation