Turniej ligowy w Radomiu

Facebooktwittermail

?‍♀️W dniu 04.06.2022 w Radomiu dziewczyny rozegrały ostatnie mecze ligowe w tym sezonie. Pierwszy mecz, z Radzyminem nie należał do najłatwiejszych, ale dzięki woli walki do przerwy wynik wynosił 8:10 na korzyść przeciwniczek. W drugiej połowie Radzymin ustawił obronę strefową i przewaga wieku (a przez to lepsze warunki fizyczne) pozwoliła im odskoczyć i zwyciężyć 11:18.
Drugi mecz z Markami zakończył się wynikiem 11:17 na korzyść Ceglowianek ?
Dziewczyny jak zawsze pokazały pazury na boisku, co daje nadzieję, że w przyszłym sezonie wyniki będą znacznie lepsze. Specjalne wyróżnienie należy się Ani, która dzielnie broniła wczoraj naszej bramki.
W trakcie wyjazdu drużynę prowadziła wyjątkowo Olga Zyglarska, której dziękujemy za godne zastępstwo. ?
Ps. Pamiętajcie, że za tydzień 11.06.22 widzimy się w Cegłowie na II CEGLOWSKIM TURNIEJU PIERWSZEGO KROKU W PIŁCE RĘCZNEJ. Liczymy na Wasze przybycie i doping naszych cyborgów ?