Turniej ligowy w Cegłowie – rocznik 2011 i młodsze

?‍♀️?
W dniu dzisiejszym nasze młodsze zawodniczki wzięły udział w 1️⃣ turnieju ligowym w tym sezonie.
Pierwsze spotkanie rozegrały z naszymi sąsiadami z Siedlec. Początek meczu był wyrównany, natomiast z każdą kolejną minutą nasze cegłowskie zawodniczki zwiększały przewagę bramkową. Ostatecznie mecz zakończył się 20:7 na naszą korzyść.
W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem była UKS Kontra z Warszawy. Oba zespoły walczyły zawzięcie na boisku. Zespół z Cegłowa stworzył na początku meczu przewagę kilku bramek i sukcesywnie utrzymywał ją do końca, nie dając się dogonić przeciwnikom. Ostatecznie bój zakończył się wynikiem 19:13 na korzyść Cegłowa.
Brawa dla naszych zawodniczek za dobrą grę w obronie oraz celne rzuty ? ?
Brawa też dla naszych bramkarek, które szczelnie broniły naszej bramki i w dużej mierze przyczyniły się do wygranych ?
Dziękujemy wszystkim zespołom za grę oraz kibicom za doping ❗?
Do zobaczenia ?