Turniej ligowy w Markach – rocznik 2008

Piękna to była niedziela dla naszych Młodziczek ?‍♀️

W Markach podejmowałyśmy zespoły Wisły Maciejowice oraz zespół gospodarzy- Marcovię Marki.

Mecz z Maciejowicami to popis pięknych i przemyślanych akcji w ataku, skutecznej gry w obronie, radości z pięknych bramek oraz gry zespołowej, która przyniosła upragnione zwycięstwo 24-22. To spotkanie zdecydowanie należało do naszej środkowej rozgrywającej Oli Żuber, która wiodła prym w ataku, mądrze kierowała zespołem i zdobyła uwaga 12 ‼️ bramek.

Początek meczu z Marcovią zdecydowanie należał do naszych dziewczyn, które konsekwentną grą w ataku wypracowały sobie przewagę i nie oddały jej już do końca spotkania. Julia Cegiełka, rozdrażniona czerwoną kartką z poprzedniego meczu, dała popis swoich umiejętności, zdobywając bardzo ważne bramki, a Malwina Szczurowska wreszcie wskoczyła na właściwe tory i kilkakrotnie pokonała bramkarkę rywalek udowadniając, jak wielki potencjał w niej drzemie.

Należy pochwalić za dzisiejsze spotkania cały zespół, walczyły jak lwy i zostawiły na boisku całe swoje serduszka. Takie chcemy Was oglądać , uśmiechnięte , szczęśliwe i dumne z tego , jakie Wasza ciężka praca przynosi efekty. Brawo Drużyno ♥️

A po meczach zjadłyśmy obiad w cegłowskim EPULO GRILL & BAR .Serdecznie dziękujemy właścicielom za pyszne jedzonko i polecamy to miejsce. ?‍??‍?