Turniej ligowy w Sobolewie- rocznik 2008 i młodsze

Kolejna niedziela i kolejny turniej ligowy naszych młodziczek.
Tym razem wybrałyśmy się do Sobolewa, by zmierzyć się z zespołem gospodarzy- Wisłą Maciejowice oraz drużyną UKPR Agrykola Warszawa.
Pojedynek z Maciejowicami nie od początku układał się po naszej myśli. Mimo wielu sytuacji rzutowych, pokonanie bramkarki przeciwniczek sprawiało nam nie lada problem. Dopiero w drugiej połowie nasze zawodniczki zbudowały bezpieczną przewagę, którą utrzymały do końca spotkania .

✅ Jutrzenka- Junior Cegłów- Wisła Maciejowice 19:15 (8:9)

Skład: Żuber 8, Najmrodzka M. 3,Osińska 5, Cegiełka 2, Szczurowska 1, Bartnicka, Kowalczyk, Uchman, Sadoch, Luks A, Luks A, Najmrodzka A

Mecz z zespołem UKPR Agrykola Warszawa nie poszedł po naszej myśli. Mimo świetnego początku w w wykonaniu naszych dziewczyn, gdzie obrona i atak funkcjonowały na bardzo wysokim poziomie, zabrakło chłodnej głowy i doświadczenia.Była to dla nas cenna lekcja, z której wyciągamy wnioski i pracujemy dalej!

⛔ Jutrzenka- Junior Cegłów – UKPR Agrykola Warszawa 9:33 (7:14)

Skład: Cegiełka 4, Osińska 3,Żuber 2, Najmrodzka M, Szczurowska, Bartnicka, Kowalczyk, Uchman, Sadoch, Luks A, Luks A, Najmrodzka A

A już za tydzień rozegramy kolejny turniej ligowy, tym razem w Warszawie. Trzymajcie kciuki ?