Turniej ligowy 15.04.2023 r. Dzieci Młodsze

Facebooktwittermail

Po każdej burzy ? wychodzi słońce ?

Przysłowie to doskonałe opisuje dzisiejszy turniej ligowy w wykonaniu dziewcząt młodszych ?
Przyszła burza, mecz z UKS Niedźwiadek Węgrów, w którym przeciwniczki dyktowały ciężkie warunki gry. Mimo starań naszych zawodniczek przegrałyśmy 21:9.

Drugi mecz rozegrany został z UKS Dwójka Małkinia Górna. Od samego początku pierwszej połowy przeciwniczki prowadziły i do przerwy przegrywałyśmy 17:14.
Ale tak jak było wspomniane na początku, po burzy wychodzi słońce i właśnie wraz z rozpoczęciem drugiej połowy nasz zespół zaczął sukcesywnie odrabiać straty, doganiając przeciwnika na remis w 21 minucie. A po tym już tylko zwiększałyśmy swoją przewagę bramkową.
Ostatecznie wygrywamy z Małkinia 26:20.

Wielkie brawa dla dziewcząt za mocną grę w obronie oraz za współpracę w trudnych momentach gry. Takie dziewczyny jak w drugiej połowie meczu z Małkinia chciałoby się oglądać częściej ????‍♀️