II Majówkowy Turniej Piłki Ręcznej 13.05.2023

Facebooktwittermail

II Majówkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt pod honorowym patronatem Posła Daniela Milewskiego za nami! ?‍♀️

Tak jak w ubiegłym roku głównym sponsorem wydarzenia była firma PZU oraz jej program Dobra Drużyna PZU.

Godziny przygotowań, stres i zaangażowanie wielu osób. Wszystko po to, by 6 zespołów mogło stanąć do sportowej walki o podium naszego turnieju. Mieliśmy zaszczyt gościć drużyny Wisły Maciejowice, MKS Marcovia Marki Piłka Ręczna , Handball MKS Pogoń Siedlce , SP 10 w Ostrołęce, LUKS ,,19” Winnica .Zawody odbywały się w systemie gry „każdy z każdym”.

Gospodynie turnieju grały tego dnia jak natchnione, stawiając przeciwniczkom trudne boiskowe warunki. Współpraca w obronie, cierpliwe akcje w ataku pozycyjnym i szybkie kontrataki pozwoliły cegłowskim szczypiornistkom wygrać wszystkie 5 spotkań i zostawić upragniony złoty medal ” w domu”. Gdyby redaktor chciał opisać każdą zawodniczkę z osobna, musiałby podzielić post na kilka części, ponieważ wszystkie zasłużyły na ogromną pochwałę. Udowodniły, że gdy grają razem, są zdolne do wielkich rzeczy. Taki zespół chcielibyśmy oglądać zawsze – zaangażowany i pewny swoich umiejętności.

Klasyfikacja końcowa:
? UKS Jutrzenka-Junior Cegłów
? Pogoń Siedlce
? MKS Marcovia Marki
IV LUKS 19 Winnica
V Wisła Maciejowice
VI SP10 Ostrołęka

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe medale, nagrodę dla najlepszej zawodniczki z każdej drużyny. Ponadto wybraliśmy MVP, najlepszą bramkarkę oraz królową strzelczyń turnieju.

Wybór najlepszej zawodniczki naszej drużyny był tego dnia bardzo trudny. Wszystkie dziewczynyi zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Ostatecznie nagrodę otrzymała Aleksandra Luks , która swoją odważną grą otwierała sobie drogę do bramki przeciwników.

✅️ Królowa strzelczyń: Malwina Szczurowska
✅️ Najlepsza bramkarka : Aleksandra Sadoch
✅️ MVP turnieju : Aleksandra Żuber

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji majowego święta piłki ręcznej w cegłowskiej hali.
✔️ Firmie PZU oraz jej programowi Dobra Drużyna PZU.
✔️ Poseł Daniel MILEWSKI za objęcie turnieju honorowym patronatem i wspieranie działalności naszej drużyny
✔️ Pani Urszuli Pacyga za wszelką pomoc i wsparcie
✔️ Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej – fundatorom nagród dla drużyn
✔️ Pawłowi Rybackiemu i hurtowni Flexsport za piękne puchary, medale, statuetki oraz nagrody indywidualne
✔️ naszym kochanym rodzicom za przepyszny poczęstunek
✔️ Strażakom z OSP Cegłów za stanie na straży zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich zawodniczek
✔️ parze sędziowskiej Pani Klaudii Belkiewicz i Kacprowi Gołaszewskiemu
✔️ całemu Zarządowi Klubu za organizację turnieju
✔️ wszystkim zawodniczkom i trenerom, którzy brali udział w zawodach

Do zobaczenia za rok ❤️

pzu #dobradruzynapzu #wmzpr #poselmilewski #mazowszesercepolski #ceglowzielonagmina

Start a Conversation