III Memoriał Stanisława Wójcika- 17.09.2022 r.

III Memoriał Stanisława Wójcika ?‍♀️

Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju. W dniu dzisiejszym rywalizowały ze sobą zespoły w kategorii 2011 i młodsze. Był to dzień pełen wrażeń, emocji których dostarczały mecze oraz radości z każdej udanej akcji, rzuconej bramki, wygranego meczu.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
?I miejsce UKS Jaćwingowie Gołdap
?II miejsce UKS Dwójka Małkinia Górna
?III miejsce UKS Jutrzenka Junior Cegłów I
IV miejsce KPR ROKiS Radzymin
V miejsce MKS Pogoń Siedlce
VI miejsce LUKS 19 Winnica
VII miejsce AS Fit Camp Warszawa
VIII miejsce UKS Jutrzenka Junior Cegłów II

Gratulujemy wszystkim zespołom za zajęte miejsca, dziękujemy bardzo za przybycie na nasz turniej i do zobaczenia niedługo ???

A już jutro zapraszamy na ciąg dalszy turnieju w wykonaniu Młodziczek od godziny 9:00 ?

Przyjdź do nas kibicować❗

Zadanie publiczne pn. III Turniej Mlodziezowej Piłki Ręcznej w Cegłowie im.Stanisława Wójcika dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

#mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #ceglove #ceglowzielonagmina #Carrefour #CarrefourExpress