1% PODATKU

Facebooktwittermail

Szanowni sympatycy piłki ręcznej w Cegłowie.

14.01.2021. Zarząd Klubu podpisał porozumienie o współpracy z Fundacją Studencką ,,Młodzi Młodym”. Na mocy porozumienia fundacja będzie mogła dokonywać zbiórki środków pieniężnych z odpisów podatkowych na Organizacje Pożytku Publicznego. Jesteśmy zarejestrowani jako Partner Fundacji pod numerem 9964. Jako Partner mamy pełną kontrole nad zgromadzonymi środkami , a Fundacja bierze na siebie obsługę konta tzn. kontakty z Urzędem Skarbowym oraz dostarczenie materiałów promocyjnych. Bliższych informacji na temat fundacji można uzyskać na stronie fsmm.pl Po zalogowaniu na tej stronie w zakładce ,,Wyszukaj Profil” wpisujemy 9964 . Otwiera się nasza strona w Fundacji gdzie również są informacje dotyczące sposobu przekazania środków z 1%. Zbliża się okres rozliczeń podatku PIT. Klub zwraca się z prośbą o rozważenie propozycji przekazania 1% na cele statutowe naszego stowarzyszenia.

Dane do wpisania w formularzu podatkowym: KRS 0000270261 Cel szczegółowy Jutrzenka piłka ręczna Cegłów 9964

Zarząd Klubu UKS Jutrzenka Junior Cegłów.

Start a Conversation