Mistrzynie Mazowsza

?PUCHAR JEST NASZ ?

10 meczów, 9 zwycięstw, 1 porażka, 243 rzucone bramki, ogrom ciężkiej pracy na treningach, łzy smutku i szczęścia- taką drogę przeszły nasze zawodniczki w drodze po MISTRZOSTWO MAZOWSZA MŁODZICZEK MŁODSZYCH ‼️

Nasze dziewczyny zapamiętają dzisiejszy dzień na długo. Profesjonalnie przygotowana hala sportowa, zaproszeni goście, głośny doping kibiców, ogrom emocji i stresu.

Do siódmej minuty spotkania na tablicy widniał remis- 3:3. Później nasze zawodniczki objęły prowadzenie , którego nie oddały do końca meczu, by ostatecznie zakończyć go wynikiem 27:19.

Dziewczyny dzielnie walczyły w obronie o każdą piłkę, skutecznie wykańczały kontrataki i kreowały piękne zespołowe akcje w ataku pozycyjnym. Zaprezentowały w dzisiejszym meczu cały wachlarz swoich możliwości. Stres minął razem z pierwszym gwizdkiem, a zaraz po tym przyszły piękne zespołowe akcje.

Taka Jutrzenkę chcemy oglądać – waleczną, skoncentrowaną na zadaniu drużynę, tworząca monolit. Tak jak w okrzyku „wszystkie razem’, tak było i na boisku. Wzajemne wsparcie i motywacja przedmeczowa przyniosły wymarzony złoty medal ?
Każda z osobna jest warta wiele, ale tylko razem możecie robić wielkie rzeczy .

Dziękujemy wszystkim, którzy przeszli z nami tą ciężką drogę do sukcesu:

✔️przede wszystkim rodzicom- bez Was by się nie udało. Dobrze, że Was mamy… i taty ☺️

✔️ Burmistrzowi Miasta i Gminy Cegłów Marcinowi Uchmanowi za wiarę w nasz zespół i wspieranie działalności klubu☺️

✔️Zarządowi UKS Jutrzenka- Junior Cegłów – Rafałowi Sadochowi, Iwonie Żuber i Adamowi Olszewskiemu za wsparcie, dobre słowo i stworzenie nam najlepszych z możliwych warunków do pracy.☺️

✔️ Wszystkim sympatykom i kibicom, którzy coraz liczniej zbierają się w ceglowskiej hali sportowej. Bądźcie z nami- warto !

Myślę, że to jeden z najlepszych prezentów, jaki klub mógł sobie sprawić na 30-lecie działalności. Piękna historia, którą Pan Stasio rozpoczął pisać 30 lat temu, trwa do dziś i pięknie się rozwija. Wiem , że patrzy Pan na nas z góry, wspiera i jest dumny ! ?

A więc jeszcze raz:

‼️ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY JUTRZENKA- JUNIOR CEGŁÓW MISTRZEM MAZOWSZA W SEZONIE 2022/2023 ‼️

wmzpr#mazowszesercepolski #ceglove#zielonagmina #pilkareczna