Turniej ligowy w Cegłowie

Facebooktwittermail

🤾‍♀️💪🎉
W dniu dzisiejszym na Cegłowskiej hali sportowej rozpoczęła się runda finałowa w lidze dzieci młodszych. Pierwszy mecz rozegrałyśmy z Markami. W pierwszej połowie oba zespoły prowadziły wyrównaną walkę, która zakończyła się 8:9 na korzyść przeciwniczek. W drugiej połowie starcia cegłowskie dziewczyny włączyły drugi bieg i zaczęły odskakiwać przeciwniczkom na kilka bramek. Dzięki temu mecz zakończył się wygraną Cegłowianek z wynikiem 20:13.
W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem był Radom, z którym miałyśmy przyjemność już kilkakrotnie grać. Do tej pory zawsze kończyło się to naszą porażką. Dzisiaj dziewczyny z Cegłowa postawiły się Radomiankom i po zawziętej walce zwyciężyły 17:9.
Po dzisiejszych zawodach można śmiało stwierdzić, iż były to najlepsze występy dziewczyn z Cegłowa jak do tej pory. Wielka pochwała należy się naszym zawodniczkom za pokazanie charakteru sportowca, poświęcenie, współpracę zespołową oraz radość z każdej zdobytej bramki. Oby tak dalej dziewczyny!
Dziękujemy także przybyłym kibicom za wsparcie, doping oraz mocne trzymanie kciuków za naszą drużynę, bo to dodało nam skrzydeł.😎

Start a Conversation