Nieudane zawody Dziewcząt 2008

Facebooktwittermail

27.02.2021. na hali w Cegłowie rozegrany został kolejny ligowy turniej Dziewcząt 2008. Rywalizowaliśmy z zespołami AZS AWF szkoła 206 i ROKIS Radzymin. Niestety mimo powrotu do gry swojego kapitana dziewczyny przegrały oba spotkania. Pierwszy mecz z AZS AWF był w miarę wyrównany. O przegranej 11:17 zdecydowały nieudane próby rzutowe po , których nastąpiła blokada decyzyjna. Również duża ilość własnych strat doprowadziła do przegranej. Natomiast drugi mecz można by zakończyć stwierdzeniem, że się odbył. Wynik 4:23 świadczy sam za siebie. Można tylko dodać, że całą drugą połowę trenerka zdecydowała się wysłać do boju dzieci młodsze. Swój ligowy debiut zaliczyły Maja Piętka i Blanka Olszewska. Obie mają po 9 lat i spore zadatki na piłkarki ręczne, ale czeka ich morze pracy.

Szkoda tych meczy, ale jest jeszcze kilka turniejów i liczymy na lepsze wyniki.

Obserwator

Start a Conversation