Na tarczy z Łukowa

Facebooktwittermail

W zaprzyjaźnionym Łukowie SPR Łukovia organizowała w maju i czerwcu dwa turnieje dla Młodziczek. W każdym turnieju grało po 4 zespoły.

16.05. z zespołami z Łukowa i Cegłowa zmierzyły się drużyny z Kraśnika i Rakowca (woj. pomorskie). W drugim turnieju duet łukowsko-cegłowski uzupełniły zespoły z Gołdapi i Ulanu Majorat. Niestety po raz kolejny okazało się, że nasze zawodniczki nie sprostały oczekiwaniom. Nie udało się wygrać choćby jednego meczu. Cały czas powtarzamy te same błędy. Nie jest wytłumaczeniem to, że graliśmy z rocznikiem starszym, a w przypadku Ulana dwa lata starszymi. Były przebłyski, ale to nie wystarczyło. Z drugiej strony brakowało takiego piłkarskiego szczęścia – słupki, poprzeczki. Na swoim poziomie zagrało 2 może 3 dziewczyny.

W pierwszym turnieju Maja Bankiewicz została nagrodzona jako wyróżniająca się zawodniczka Jutrzenki Junior, natomiast w drugim turnieju takie wyróżnienie przypadło Gabrysi Branickiej. Najlepszą zawodniczką drugiego turnieju została wybrana Maja Bankiewicz. Gratulujemy i mamy nadzieję, że zdopinguje to je do pracy nad podnoszeniem swoich umiejętności, a koleżanki będą do nich równać. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie .

Ryszard Szczęśniak

Start a Conversation