Turniej ligowy na hali AWF-u – rocznik 2008

Facebooktwittermail

Po dwóch świetnych występach młodszych zawodniczek Jutrzenki, przyszedł czas na kolejny turniej ligowy młodziczek. W hali warszawskiego AWF-u zmierzyłyśmy się z zespołem gospodarzy- KS AZS AWF Warszawa oraz Marcovią Marki.

Początek pierwszego spotkania przyniósł wiele błędów własnych oraz niewymuszonych strat, w wyniku czego po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 11-5 dla AWF-u. W drugiej połowie nasze dziewczynki stworzyły wiele sytuacji rzutowych, nie zamieniając ich jednak na bramki i ostatecznie schodzimy z boiska z wynikiem 24-11.

Skład: Żuber 2, Cegiełka 2, Luks O 2, Osińska 3,Kowalczyk 1, Szczurowska 1, Luks A, Najmrodzka A, Najmrodzka M, Bartnicka, Sadoch, Uchman

Do meczu z Marcovią dziewczyny podeszły skoncentrowane, skupione na swoich zadaniach. Po pierwszej połowie na tablicy widniał remis, co wyraźnie zmotywowało nasze zawodniczki do walki. Cierpliwie grały w ataku, były baardzo waleczne w obronie, a błędy przeciwniczek zamieniały na bramki z kontrataków. Wynik koncowy- 16-12 na naszą korzyść.

To już kolejny turniej ligowy, w którym nasza bramkarka Aleksandra Sadoch stawia przeciwniczkom bardzo trudne warunki meczowe, broni wiele rzutów i motywuje swoje koleżanki do walki zdzierając struny głosowe. Swoją postawą dokłada przysłowiową cegiełkę do wyniku. A skoro już o Cegiełce mowa- brawa również dla naszej Julki, która z meczu na mecz nabiera coraz większego rozpędu i jest najlepszym przykładem na to, że ograniczenia siedzą tylko w naszych głowach. Brawo dla dziewczyn, brawo dla całego Zespołu !

Skład: Żuber 5, Cegiełka 5, Luks A 3, Osińska 1, Szczurowska 1, Luks O, Kowalczyk, Najmrodzka A , Najmrodzka M, Bartnicka, Sadoch, Uchman